Napój Gazowany Schweppes Lemon - o Smaku Cytrynowym w Puszce 330ml (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET260494_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Schweppes Lemon wspaniale gasi pragnienie, a także odznacza się typowym dla Schweppes charakterem. Zawiera skórkę cytryny dla bogatego i zbalansowanego smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 330 ml |
| Smak | Cytrynowy |
| Składniki | Woda; cukier; sok z zagęszczonego soku cytrynowego (2,5%); ekstrakt cytrynowy; dwutlenek węgla; kwas: kwas cytrynowy; aromatycytryny z innymi środkami aromatyzującymi; substancje słodzące: cyklaminiany, sukraloza; skrobia modyfikowana: e1450; substancja konserwująca: sorbinian potasu; stabilizatory:e445, e444. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: orangina schweppes polska ulica i numer: al. wyścigowa 6 kod pocztowy i miasto: 02-681 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 62 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 265 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: