Naleśnikowo - pierogowa mieszanka bezglutenowa Bezgluten 500g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 172509
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Od lat naleśniki bezglutenowe to przysmak uwielbiany przez dzieci i dorosłych. W tej wersji są bezpieczne dla osób chorujących na celiakię lub też z różnych innych przyczyn wybierających dietę eliminacyjną. Samo danie jest świetne na obiad, śniadanie czy kolację. Charakterystyczne placki mogą być serwowane na słodko lub wytrawnie z szeregiem różnych dodatków. Rewelacyjna mąka bezglutenowa do naleśników, jaką oferujemy na bezgluten.pl, to natomiast gotowa mieszkanka, która pozwala szybko przygotować ulubione danie. Dzięki kombinacji różnych składników daje gwarancję, że naleśniki zawsze będą jędrne i puszyste. A ten efekt bywa trudny do uzyskania w przypadku mąk bez glutenu. Tego typu gotowa mieszanka jest niezastąpiona w każdym domu. Poza tym to także świetna i uniwersalna mąka na pierogi bez glutenu. To w polskiej kuchni danie króluje na świątecznym stole i oczywiście pojawia się także na co dzień. Bardzo różnorodne nadzienia i smaki oraz sposoby przygotowania sprawiają, że każdy znajdzie ulubioną wersję, do której będzie wracać. Mąka na pierogi bez glutenu to recepta na to, by samodzielnie gotować. To daje pewność, że każde danie jest nie tylko smakowite, ale także zdrowe i bezpieczne, co jest szczególnie ważne dla chorujących na celiakię. Chętnie więc sięgają po naleśniki bezglutenowe, pierogi oraz inne dania kuchni polskiej oraz tej inspirowanej różnych regionami świata. A to prawdziwa różnorodność na talerzu. Sprawdź, czy mąka bezglutenowa do naleśników to produkt idealny dla Ciebie i Twojej rodziny.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 500 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Skrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, mąka ryżowa, skrobia pszenna bezglutenowa, glukoza, substancje zagęszczające: guma guar, hydroksypropylometyloceluloza; błonnik ziemniaczany, regulator kwasowości: lakton kwasu glukonowego; substancja spulchniająca: węglany sodu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-089-039 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 16 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 342 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1452 kJ |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 5,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 82 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: