Nałęczowianka NAŁ JUNIOR woda mineralna niegazowana 0,5 l
Wystaw opinię o produkcie
Butelka i niskosodowej wody mineralnej Nałęczowianka, to porcja nawodnienia, po którą sięgać może codziennie każde dziecko. Kolorowe etykiety w aż 5 odsłonach, na których dzieciaki mogą tropić dzikie zwierzęta, bezpieczna zakrętka z „dzióbkiem” i pojemność, dopasowana do potrzeb maluchów, dodatkowo zachęcą dzieci do picia czystej wody mineralnej, każdego dnia! Co więcej, butelka w pełni nadaje się do recyklingu.
Dzięki odpowiedniej kompozycji minerałów Nałęczowiankę można pić każdego dnia!
Wodę należy przechowywać w suchym, chłodnym, zacienionym i wolnym od obcych zapachów miejscu. Chronić przed przemrożeniem. Zaleca się spożyć w ciągu 12 godzin od otwarcia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: 991974
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Butelka i niskosodowej wody mineralnej Nałęczowianka, to porcja nawodnienia, po którą sięgać może codziennie każde dziecko. Kolorowe etykiety w aż 5 odsłonach, na których dzieciaki mogą tropić dzikie zwierzęta, bezpieczna zakrętka z „dzióbkiem” i pojemność, dopasowana do potrzeb maluchów, dodatkowo zachęcą dzieci do picia czystej wody mineralnej, każdego dnia! Co więcej, butelka w pełni nadaje się do recyklingu.
Dzięki odpowiedniej kompozycji minerałów Nałęczowiankę można pić każdego dnia!
Wodę należy przechowywać w suchym, chłodnym, zacienionym i wolnym od obcych zapachów miejscu. Chronić przed przemrożeniem. Zaleca się spożyć w ciągu 12 godzin od otwarcia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Aniony (mg/l): wodorowęglany hco3- 451,5; chlorki cl- 11,0; fluorki f- 0,2 kationy (mg/l): wapń ca2+ 114,2; magnez mg2+ 20,7; sód na+ 10,3; potas k+ 3,4 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | otwór Nałęczowianka w Nałęczowie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
| Sumaryczna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych w wodzie | 644,2 mg/l |
| Sumaryczna zawartość anionów w wodzie | 462,7 mg/l |
| Sumaryczna zawartość kationów w wodzie | 148,6 mg/l |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt gotowy do spożycia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: