Naczynie do zapiekania 36,5x19x5 cm 1,7 l w opasce Fusion Blue Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 628840
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Przygotuj pyszne dania z klasą! Ceramiczne naczynie do zapiekania Fusion Blue o pojemności 1,7 L łączy elegancki design w głębokim odcieniu niebieskiego z praktyczną funkcjonalnością. Idealne do dużych zapiekanek, dań rodzinnych i efektownego serwowania. Wyposażone w wygodną opaskę ułatwiającą przenoszenie i bezpieczeństwo w kuchni.
Parametry produktu
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | jasnoniebieski |
| Kształt | Owalny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w piekarniku, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 1700 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/10/4/1410438.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Półmisek |
| Wymiary (SxWxG) | 36,5 x 19 x 5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: