Naczynie do zapiekania 27x15x6 cm 900ml w opasce Fusion Blue Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 651089
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Styl i funkcjonalność w jednym! Ceramiczne naczynie do zapiekania Fusion Blue o pojemności 900 ml doskonale sprawdzi się przy przygotowywaniu dań dla całej rodziny — od zapiekanek po pieczone warzywa. Głęboki, niebieski kolor i solidne wykonanie dodają elegancji każdej kuchni, a praktyczna opaska ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Idealne do codziennego gotowania i efektownego serwowania potraw.
Parametry produktu
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | jasnoniebieski |
| Kształt | Owalny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w piekarniku, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 900 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/10/4/1410425.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Półmisek |
| Wymiary (SxWxG) | 27 x 15 x 6 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: