Naczynie do tarty 24x3,5 cm 800 ml w opasce Fusion Pink Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 591624
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Fusion Pink – naczynie do tarty 800 ml
Eleganckie, różowe naczynie ceramiczne o średnicy 24 cm idealnie sprawdza się do pieczenia tart, quiche i deserów. Solidna ceramika zapewnia równomierne wypiekanie, a dekoracyjna forma pięknie prezentuje się prosto z piekarnika na stół. Zapakowane w estetyczną opaskę — gotowe na prezent i codzienne kulinarne inspiracje.
Parametry produktu
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | różowy |
| Kształt | Owalny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w piekarniku, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 800 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/10/3/1410348.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Półmisek |
| Wymiary (SxWxG) | 24 x 3,5 x 24 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: