MyFood ośmiornica cała surowa, glazura 0%, 800-1200 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 608082
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
MyFood Ośmiornica cała surowa, głęboko mrożona, masa netto: 800-1200 g
Parametry produktu
| Składniki | Ośmiornica pospolita (śródziemnomorska) (mięczaki) octopus vulgaris 99%, sól, woda, sól, stabilizator: e331, regulator kwasowości: e330. |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Wschodnia środkowa część Oceanu Atlantyckiego |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Obróbka termiczna | surowa-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania, Maroko, Portugalia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Narzędzia pułapkowe i kosze |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 800 - 1200 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Octopus vulgaris |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 38 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 162,1 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,06 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,3 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: