MyFood Panga sum (sum rekini) Pangasius hypophthalmus filety bez skóry, z wodą dodaną, produkt głęboko mrożony, rozmiar: 120 -170 g, 20% glazury, 800 g/1000 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 32519
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Panga sum (sum rekini) Pangasius hypophthalmus filety bez skóry indywidualnie głęboko mrożone, rozmiar: 120-170 g, bez ości.
Parametry produktu
| Składniki | Panga sum (sum rekini) pangasius hypophthalmus 60%, woda, stabilizatory: e450 (iii), e451 (i); przeciwutleniacze: e330, e331 (iii), sól. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Panga |
| Sposób obróbki | Bez głowy, Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Filety, Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 20,00 % |
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | Filety |
| Część ryby | Filet |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Pangasius hypophthalmus |
| Trym | E |
| Typ | Paczkowany |
| Waga pojedynczej porcji w opakowaniu jednostkowym (g) | 120 - 170 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Masa netto (bez glazury) | 800 g |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 540 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia po rozmrożeniu i zastosowaniu obróbki cieplnej. zalecane rozmrażanie w chłodziarce. uwaga: ości w procesie usuwane. istnieje możliwość pozostania ości w produkcie. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 54 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 226 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11,25 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,51 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,99 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera fosforany | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E450(iii) Difosforan tetrasodowy, E451(i) Trifosforan pentasodowy, E330 Kwas cytrynowy, E331(iii) Cytrynian trisodowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Przeciwutleniacz |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: