MyFood Mintaj (Theragra chalcogramma) kostki glazurowane, produkt głęboko mrożony, z połączonych kawałków ryby, ca. 100 g, 2,85 kg/3 kg
Wystaw opinię o produkcie
Mintaj (Theragra chalcogramma) kostki z połączonych kawałków ryby.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 941485
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | MINTAJ (RYBY) Theragra chalcogramma 99%, stabilizator: E451i. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Mintaj |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 3 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 5 % |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-zachodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | porcja z fileta |
| Część ryby | porcja z fileta bez skóry |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki denne rozpornicowe |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Theragra chalcogramma |
| Typ | Paczkowany |
| Waga pojedynczej porcji w opakowaniu jednostkowym (g) | 75 - 115 g |
| Waga jednostkowa brutto | 3,4 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: MyFood Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k.Ulica i numer: Szafarnia 6/32Kod pocztowy i miasto: 80-755 Gdańsk PL |
| Krótki opis marketingowy | Mintaj (Theragra chalcogramma) |
| Masa netto (bez glazury) | 2,85 kg |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 200 dni (dzień) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: