MyFood Małże Nowozelandzkie na połowie muszli blanszowane, rozmiar: 30-45 szt./kg, glazura: 0%, 1000 g
Wystaw opinię o produkcie
Małże nowozelandzkie na połowie muszli- Omułek zielony nowozelandzki (Perna canaliculus), głęboko mrożone, rozmiar: 30-45 szt./kg
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 765901
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Omułek zielony nowozelandzki (Perna canaliculus) 100% |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Stopień obrania | W skorupie |
| Stopień rozdrobnienia | Połówki muszli |
| Liczba sztuk w kilogramie | 33 szt. |
| Obróbka termiczna | gotowana-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Nowa Zelandia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: