MyFood Krewetka surowa obrana z ogonkiem, rozmiar: 16-20 szt./lb, produkt głęboko mrożony, glazura: 25%, 750 g/1000 g
Wystaw opinię o produkcie
Krewetki surowe obrane z ogonkiem z dodaną wodą, rozmiar 16-20 szt./lb
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 353693
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | KREWETKA biała (SK0RUPIAKI) Litopenaeus vannamei 90%, woda, sól, stabilizator: E451. |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Glazura | 25 % |
| Stopień obrania | Obrana, z ogonkiem |
| Stopień rozdrobnienia | Bez głowy, Z ogonkiem, Bez muszli |
| Liczba sztuk w kilogramie | 35 szt. |
| Obróbka termiczna | surowa-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Litopenaeus vannamei |
| Masa netto (bez glazury) | 750 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: