MyFood Krewetka gotowana obrana z ogonkiem, głęboko mrożona, glazurowana, rozmiar: 31-40 szt./lb, 800 g/1000 g
Wystaw opinię o produkcie
Krewetka biała (Litopenaeus vannamei) gotowana obrana z ogonkiem, głęboko mrożona, glazurowana, 31-40 szt./lb; masa netto (bez glazury) 800 g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 500618
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Krewetka biała (Litopenaeus vannamei) gotowana obrana z ogonkiem, głęboko mrożona, glazurowana, 31-40 szt./lb; masa netto (bez glazury) 800 g
Parametry produktu
| Składniki | Krewetka biała (skorupiaki) litopenaeus vannamei 98,5%, stabilizatory: e 451, e 452, sól. (składniki zależne od dostępnego na rynku surowca) |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Glazura | 20 % |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Liczba sztuk w kilogramie | 78 szt. |
| Obróbka termiczna | gotowana-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bangladesz, Indie, Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Litopenaeus vannamei |
| Masa netto (bez glazury) | 800 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt przeznaczony dla konsumentów, u których nie występuje reakcja alergiczna (nietolerancji) po spożyciu skorupiaków. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | przechowywać w chłodziarce (1 dzień), w zamrażarce w temperaturze -6°C (1 tydzień), -12°C (1 miesiąc), poniżej -18°C do daty minimalnej trwałości. Produkt głęboko mrożony. Nie zamrażać ponownie po rozmrożeniu. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | produkt oczyszczony, gotowy do spożycia po rozmrożeniu i zastosowaniu obróbki termicznej. Zalecane rozmrażanie w chłodziarce. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 84 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 351 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,37 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: