MyFood Dorsz czarny (Pollachius virens) polędwiczki bez skóry, z wodą dodaną, glazurowane, produkt głęboko mrożony, rozmiar: 100-140 g, glazura: 10%, 700/780 g
Wystaw opinię o produkcie
Dorsz czarny porcje z fileta ze skórą, głęboko mrożone (iqf, bez ości). Wygląd ryby zdrowy, świeży, , skóra swoista dla gatunku. Barwa mięsa wyrównana, względnie jednolita, jasno-kremowa, miejscami w ciemniejszym odcieniu, typowa dla gatunku ryby. Kształt relatywnie wyrównany. Porcje z fileta skalibrowane do wagi z przedziału <120 g -170 g>.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 814160
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | DORSZ (RYBY) czarny Pollachius virens 90%, woda, stabilizator: E451. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Dorsz |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zawartość netto | 780 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 10 % |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Barentsa (Podobszar I), Podobszar: Morze Norweskie, Spitsbergen i Wyspa Niedźwiedzia (Podobszar II) |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | polędwica |
| Część ryby | filet |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Dwustatkowe włoki pelagiczne |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Pollachius virens |
| Trym | C |
| Typ | Paczkowany |
| Waga pojedynczej porcji w opakowaniu jednostkowym (g) | 100 - 140 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,79 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: MyFood Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k.Ulica i numer: Szafarnia 6/32Kod pocztowy i miasto: 80-755 Gdańsk PL |
| Masa netto (bez glazury) | 700 g |
| Nazwa wód (rzeka, jezioro itd.), w którym produkt został złowiony | Północno-Wschodni Atlantyku |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: