MyFood Dorsz atlantycki (Gadus morhua) kostki z fileta, z połączonych kawałków ryby, produkt głęboko mrożony, glazura: 8%, 184 g (2 x 92 g) / 200 g
Wystaw opinię o produkcie
Dorsz atlantycki (Gadus morhua) kostki z fileta bez skóry, rozmiar około 100 g sztuka (bez glazury 92 g), głęboko mrożone, glazurowane, z połączonych kawałków ryby. Kostki o gładkiej i równej powierzchni, bez ości (pomimo dochowania szczególnej staranności, nieliczne ości mogą występować w produkcie), bez skóry. Wygląd ryby zdrowy, świeży, . Barwa mięsa wyrównana, względnie jednolita, jasno-kremowa, miejscami w ciemniejszym odcieniu, typowa dla gatunku ryby.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 843908
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Dorsz atlantycki (Gadus morhua) 100%. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Dorsz |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny, Norwegia, Islandia |
| Zawartość netto | 184 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny, Norwegia, Islandia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 8 % |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Norweskie, Spitsbergen i Wyspa Niedźwiedzia (Podobszar II), Rejon: Wody Islandii, Podobszar: Morze Barentsa (Podobszar I) |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | kawałki fileta |
| Część ryby | część środkowa |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki denne rozpornicowe, Dwustatkowe włoki pelagiczne |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Gadus morhua |
| Typ | Paczkowany |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Tak |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2027-02-26 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: MyFood Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k.Ulica i numer: Szafarnia 6/32Kod pocztowy i miasto: 80-755 Gdańsk PL |
| Masa netto (bez glazury) | 200 g |
| Nazwa wód (rzeka, jezioro itd.), w którym produkt został złowiony | Północno Wschodni Atlantyk |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: