Mutti Passata 2,5kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 309976
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Passata pomidorowa marki Mutti to wyjątkowy produkt, który pozwala cieszyć się intensywnym smakiem i aromatem pomidorów, zachowując jednocześnie pełną zgodność z dietą wegańską. Passata pomidorowa Mutti nie zawiera żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. To czysta esencja pomidorów, bez dodatków mięsa, czy mleka.
Ta passata pomidorowa to efekt starannego przetworzenia soczystych włoskich pomidorów, które zostały zebrane w pełni dojrzałości. Dzięki temu passata zachowuje naturalny smak i aromat, co nadaje Twoim potrawom wyjątkowy włoski charakter. Doskonale sprawdzi się ona jako baza do sosów pomidorowych, zup, past i wielu innych dań kuchni włoskiej i nie tylko. Oryginalny produkt włoski zamknięty w dużej puszce o pojemności 2,5 kg.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
|---|---|
| Składniki | Pomidory (99,5%), sól |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2,74 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 821 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 149 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: