Moja Kuchnia Gołąbki w Sosie Pomidorowym - Danie Gotowe w Słoiku 500g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET267591_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt sporządzony z zawiniętego w liście białej kapusty farszu, przygotowanego z mięsa oddzielonego mechanicznie drobiowego, z mięsa wieprzowego z dodatkiem gotowanego ryżu, przypraw aromatyczno-smakowych, zalany sosem pomidorowym. Utrwalony przez sterylizację w opakowaniach hermetycznie zamkniętych.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, kapusta biała 23%, ryż 10,6%, mięso wieprzowe 8,4%, warzywa 3,5% (marchew, cebula), koncentrat pomidorowy 3,1%, substancja zagęszczająca: skrobia kukurydziana modyfikowana, białko sojowe, mąka pszenna, bułka tarta (mąka pszenna, woda, sól, drożdże), warzywa suszone (marchew, seler, por, cebula, czosnek, pietruszka), przyprawy, cukier, sól, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu. produkt może zawierać: laktozę, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.H.P. YABRA SP. Z O.O. Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404 Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 292 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 70 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Zawartość soli | 1,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: