Mlekovita Jogurt Polski owoce leśne 150g
Wystaw opinię o produkcie
•Jogurty Polskie 15g to linia sygnowana podmarką POLSKI podkreślającą rodzime pochodzenie produktu
•Jogurty o delikatnej, kremowej konsystencji w sześciu smakach: , truskawkowym, owoce leśne, malinowym, wisniowym oraz brzoskwinia z marakują
•Owocowe warianty smakowe wyróżniają się soczystymi, dużymi kawałkami owoców
•Doskonałe do bezpośredniego spożycia oraz polecane m.in. jako dodatek do musli lub składnik deserów na zimno
•W wersji to lekki dodatek do świeżych owoców, warzyw, sałatek, zup, sosów oraz potraw śródziemnomorskich.
•Ekonomiczna porcja 15g zamknięta w wygodnym kubeczku
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 569514
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
•Jogurty Polskie 150g to linia sygnowana podmarką POLSKI podkreślającą rodzime pochodzenie produktu
•Jogurty o delikatnej, kremowej konsystencji w sześciu smakach: , truskawkowym, owoce leśne, malinowym, wisniowym oraz brzoskwinia z marakują
•Owocowe warianty smakowe wyróżniają się soczystymi, dużymi kawałkami owoców
•Doskonałe do bezpośredniego spożycia oraz polecane m.in. jako dodatek do musli lub składnik deserów na zimno
•W wersji to lekki dodatek do świeżych owoców, warzyw, sałatek, zup, sosów oraz potraw śródziemnomorskich.
•Ekonomiczna porcja 150g zamknięta w wygodnym kubeczku
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami |
|---|---|
| Smak | Owoce leśne |
| Składniki | mleko:owoce leśne-9%( jeżyny, truskawki, jagody, maliny), cukier , skrobia, koncentrat z marchwii, winogron i aronii, stabilizator:pektyna,aromat, żywe kultury bakterii jogurtowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Pojemność | 150 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 94 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 395 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: