Miska papierowa |500ml |50szt.|POKEPACK CARTON|Guillin Polska
Wystaw opinię o produkcie
Pojemnik sałatkowy papierowy 5ml Wykonany z papieru pojemnik typu miska. Przeznaczony zarówno do potraw ciepłych oraz zimnych. W opakowaniu zbiorczym znajduję się 5 sztuk.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 914692
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pojemnik sałatkowy papierowy 500ml. Wykonany z papieru pojemnik typu miska. Przeznaczony zarówno do potraw ciepłych oraz zimnych. W opakowaniu zbiorczym znajduję się 50 sztuk.
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Papier |
|---|---|
| Kolor | Brązowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Pojemność | 500 ml |
| Artykuł podlega pod dyrektywę SUP (Single Use Plastic) | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,76 kg |
| FSC - Data ważności certyfikatu | 2026-07-08 |
| FSC - Forest Stewardship Council | 1 |
| FSC - Numer certyfikatu | C879421CU-COC-02.2021 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: guillin polska ulica i numer: przemysłowa 3 kod pocztowy i miasto: 56-400 oleśnica pl |
| Wymiary (SxWxG) | 150 x 400 x 150 mm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: