Miska Róża 14 cm 600 ml granatowa Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 580316
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Praktyczna i elegancka! Miska Róża NBC 14 cm, 600 ml w głębokim granatowym kolorze to idealne naczynie do zup, sałatek, przekąsek czy owsianki. Solidne wykonanie i stylowy design sprawiają, że codzienne posiłki stają się przyjemniejsze, a każda aranżacja stołu nabiera wyjątkowego charakteru.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | granatowy, biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 600 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Miska |
| Wymiary (SxWxG) | 14 x 6,3 x 14 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: