Miska 14 cm 600 ml Słoneczna Łąka Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 659720
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Miska 14 cm 600 ml „Słoneczna Łąka” to praktyczny i estetyczny element zastawy stołowej, który łączy funkcjonalność z radosnym, naturalnym wzornictwem.
Miska o średnicy 14 cm i pojemności 600 ml doskonale sprawdzi się do serwowania zup, płatków śniadaniowych, jogurtów, sałatek, owoców czy deserów. Jej uniwersalny rozmiar czyni ją idealną zarówno do codziennego użytku, jak i na elegancko podany stół.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | biały, niebieski, zielony, żółty |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 600 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Miska |
| Wymiary (SxWxG) | 13,8 x 6,2 x 13,8 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: