Mieszanka na racuchy bezglutenowa Bezgluten 300g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 397400
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szybki i prosty sposób na przygotowanie puszystych, złocistych racuchów bez zawartości glutenu. Wystarczy dodać kilka składników, usmażyć na patelni i cieszyć się domowym smakiem – bez kompromisów i bez glutenu.
To doskonała propozycja dla osób z celiakią, nietolerancją glutenu lub tych, którzy chcą ograniczyć gluten w swojej diecie. Idealna na śniadanie, podwieczorek lub słodki obiad – z jabłkami, owocami lub bez dodatków.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 300 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Skrobia (kukurydziana, ziemniaczana), mąka (kukurydziana, jaglana), substancje zagęszczające: guma ksantanowa, guma guar. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-089-288 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 341 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1460 kJ |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość błonnika | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 83 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: