Mięso z indyka na kotlety Mięsne Specjały (z wagi) 400g
Wystaw opinię o produkcie
Wyrób przygotowany z surowego mięsa drobiowego, w którym mięso drobiowe zostało poddane obróbce technologicznej gdzie mięśnie drobiowe zostały rozdrobnione i dokładnie wymieszane i do którego zostały dodane w procesie mieszania substancje dodatkowe: dodatki do żywności pełniące określoną funkcję technologiczną, a które w wyniku tych procesów nie utraciło cech surowego mięsa.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 535882
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyrób przygotowany z surowego mięsa drobiowego, w którym mięso drobiowe zostało poddane obróbce technologicznej gdzie mięśnie drobiowe zostały rozdrobnione i dokładnie wymieszane i do którego zostały dodane w procesie mieszania substancje dodatkowe: dodatki do żywności pełniące określoną funkcję technologiczną, a które w wyniku tych procesów nie utraciło cech surowego mięsa.
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Indyk |
|---|---|
| Skóra | Nie dotyczy |
| Kości | Nie dotyczy |
| Sposób konserwacji | Chłodzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Mięso z fileta z piersi indyka 98%, woda, sól, aromaty, stabilizatory: cytryniany sodu, askorbinian sodu, regulator kwasowości: octan sodu może zawierać gluten |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 2 °C |
| Stopień rozdrobnienia | Cięte |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bomadek Ulica i numer: Słoneczna 16 Kod pocztowy i miasto: 66-132 Trzebiechów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 137 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 575 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17,7 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera surowce GMO | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: