Mięso na kotlety z fileta z piersi indyka Mięsne Specjały 500g
Wystaw opinię o produkcie
Wyrób przygotowany z surowego mięsa drobiowego, w którym mięso drobiowe zostało poddane obróbce technologicznej gdzie mięśnie drobiowe zostały rozdrobnione i dokładnie wymieszane i do którego zostały dodane w procesie mieszania substancje dodatkowe: dodatki do żywności pełniące określoną funkcję technologiczną, a które w wyniku tych procesów nie utraciło cech surowego mięsa.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 267012
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyrób przygotowany z surowego mięsa drobiowego, w którym mięso drobiowe zostało poddane obróbce technologicznej gdzie mięśnie drobiowe zostały rozdrobnione i dokładnie wymieszane i do którego zostały dodane w procesie mieszania substancje dodatkowe: dodatki do żywności pełniące określoną funkcję technologiczną, a które w wyniku tych procesów nie utraciło cech surowego mięsa.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Indyk |
|---|---|
| Składniki | Mięso z indyka 98%, woda, sól, aromaty, stabilizatory: cytryniany sodu, askorbinian sodu, regulator kwasowości: octan sodu może zawierać gluten |
| Stosunek kolagenu do białka | 5 |
| Zawartość netto | 500 g |
| Zawartość procentowa tłuszczu | 7 % |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bomadek ulica i numer: słoneczna 16 kod pocztowy i miasto: 66-132 trzebiechów pl |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 2 °C |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 137 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 575 kJ |
| Zawartość białek | 17,7 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 35 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 23 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: