Masa makowa biała o smaku marcepanowym 400g Bakalland
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900749570916
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 21240
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Masa z białego maku Bakalland to połączenie doskonałej receptury z naszym wieloletnim doświadczeniem w zakresie wypieków. Trzykrotnie zmieliliśmy mak biały, wzbogacając go o miód i aromat marcepanowy. Masa z białego maku Bakalland ma doskonałą konsystencję, a także jest gotowa do użycia od razu. Wystarczy chwila, aby wyczarować makowe babeczki z kruszonką, chrupiące rogaliki czy też pyszne ciasteczka.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 400 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, mak biały 23%, cukier, kaszka pszenna, mąka pszenna, miód wielokwiatowy, aromat marcepanowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 8,6 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 203 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 850 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 369 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 46 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: