Mamba Magic Sticks 140g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET775017_22-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czary mary, hokus pokus - z czterech smaków mamy osiem! Tak działa magia Mamby Magic Sticks. Smaki zmieniają się w trakcie żucia: wiśnia w jabłko, mango w truskawkę, ananas w pomarańczę, arbuz w malinę. Ale to nie wszystko - możesz ją rozciągać, wyginać i tworzyć nowe kształty. Spróbuj sam!
Parametry produktu
| Typ | Gumy w listkach, Gumy w drażetkach |
|---|---|
| Rodzaj | Rozpuszczalne |
| Smak | Wieloowocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 140 g |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, tłuszcz palmowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, żelatyna, kwas: kwas cytrynowy, aromaty, koncentraty barwiące (czarna marchew, czarna porzeczka, sok truskawkowy, spirulina), barwiący wyciąg z kurkumy, syrop karmelowy. Ze względu na technologię produkcji proporcje poszczególnych smaków mogą ulegać zmianie. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Storck sp. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 26 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 397 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1679 kJ |
| Wielkość porcji | 140 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 62 g |
| Zawartość węglowodanów | 84,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: