Małże wędzone w oleju 200 g Aakerman
Wystaw opinię o produkcie
Małże wędzone w oleju rzepakowym
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 312766
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Składniki | Składniki: 60% gotowane wędzone małże - omułek jadalny (mytilus edulis), 40% olej rzepakowy. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Małże |
| Filetowanie | Nie dotyczy |
| Skóra | Nie dotyczy |
| Sposób przetworzenia | W oleju, Owoce morza, Wędzone |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 200 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Mytilus edulis |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2024-06-01 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: contimax sa ulica i numer: partyzantów 12c kod pocztowy i miasto: 32-700 bochnia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 364 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: