Makrela opiekana filety premium w zalewie octowej 700g Lisner
Wystaw opinię o produkcie
SELGROS_VII_EAN_5900344003710
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 723012
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Premium makrela filety opiekane w zalewie octowej
Parametry produktu
| Składniki | opiekane filety z makreli (Scomber Scombrus)*[42% filety z makreli, mąka pszenna, olej rzepakowy, przyprawy, glukoza, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas mlekowy, kwas askorbinowy, cytrynian sodu)], woda, 7% cebula marynowana (zawiera dwutlenek siarki), ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakty przypraw, aromaty |
|---|---|
| Gatunek ryby | Makrela |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | W zalewie |
| Stopień rozdrobnienia | Płaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 700 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 350 g |
| Pojemność | 700 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w wodach śródlądowych |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Scomber Scombrus |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Rejon: Morze Norweskie, Rejon: Wody Islandii |
| Stopień obrania | Skóra |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lisner Poznań Sp. z o.o. Sp. k. Ulica i numer: ul. Strzeszyńska 38/42 Kod pocztowy i miasto: 60-479 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 174 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 723 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 1,38 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,6 g |
| Cukry | 8,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,5 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: