Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698041925
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Bezglutenowy makaron jajeczny lasagna. Nie wymaga wcześniejszego gotowania. Jaja pochodzą od kur z wolnego wybiegu.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
skrobia kukurydziana, JAJA 23%, mąka ryżowa, mąka kukurydziana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, substancja zagęszczająca: guma guar.
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1592/376 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.6 g |
| Węglowodany | 76 g |
| Cukry | 0.3 g |
| Błonnik | 2.2 g |
| Białko | 7.6 g |
| Sól | 0.12 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: