Mąka pszenna typ 500 25kg Młyny Stoisław
Wystaw opinię o produkcie
Mąka pszenna koszalińska typ 500 są to mąka jasna, kleista. Doskonałe do różnego rodzaju ciast wymagających kleistości np.: rogaliki, krokiety, wyrób klusek, pierogów i wypieków ciast drożdżowych
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 527371
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mąka pszenna koszalińska typ 500 są to mąka jasna, kleista. Doskonałe do różnego rodzaju ciast wymagających kleistości np.: rogaliki, krokiety, wyrób klusek, pierogów i wypieków ciast drożdżowych
Parametry produktu
| Typ | 500 |
|---|---|
| Rodzaj | Pszenna |
| Zawartość netto | 25 kg |
| Składniki | Mąka pszenna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 25,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie "PZZ" w Stoisławiu S. A. Ulica i numer: Stoisław 11 Kod pocztowy i miasto: 76-031 Mścice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożywać po obróbce termicznej, jako składnik dań gotowych. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Jako elelment składowy dań głównych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 343 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1457 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 72 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 5,6 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 67 mg/100g |
| Magnez | 10 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 2,7 %RWS |
| Miedź | 0,08 mg/100g |
| Miedź (%RWS) | 8 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0,93 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 5,8 %RWS |
| Potas | 110 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 5,5 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,051 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 3,6 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 3,3 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,111 mg/100g |
| Wapń | 18 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 2,3 %RWS |
| Witamina E | 0,4 mg/100g |
| Cynk | 0,56 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 9,6 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,02 mg/100g |
| Żelazo | 1,1 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 7,9 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: