Lovela Baby Proszek do prania do kolorów 4,1 kg
Wystaw opinię o produkcie
Hipoalergiczny proszek do prania pieluszek i bielizny niemowlęcej oraz ubranek dziecięcych.
Proszek do prania Lovela kolor jest przeznaczony specjalnie do prania kolorowej bielizny oraz odzieży niemowlęcej i dziecięcej oraz pieluszek tetrowych. Jest on również doskonały do prania ubrań całej rodziny. Proszek Lovela kolor przeznaczony jest zarówno do prania w pralkach automatycznych, wirnikowych jak i do prania ręcznego i namaczania.
Receptura proszku Lovela kolor została opracowana z myślą o niemowlętach i najmłodszych dzieciach. Nasz proszek nie zawiera składników szkodliwych dla wrażliwego młodego organizmu, skutecznie usuwa zabrudzenia i jednocześnie dobrze się wypłukuje. Jest on delikatny dla skóry dziecka oraz łagodny dla skóry rąk.
Dlatego proszek Lovela kolor został zaakceptowany przez Instytut Matki i Dziecka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 706779
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Hipoalergiczny proszek do prania pieluszek i bielizny niemowlęcej oraz ubranek dziecięcych.
Proszek do prania Lovela kolor jest przeznaczony specjalnie do prania kolorowej bielizny oraz odzieży niemowlęcej i dziecięcej oraz pieluszek tetrowych. Jest on również doskonały do prania ubrań całej rodziny. Proszek Lovela kolor przeznaczony jest zarówno do prania w pralkach automatycznych, wirnikowych jak i do prania ręcznego i namaczania.
Receptura proszku Lovela kolor została opracowana z myślą o niemowlętach i najmłodszych dzieciach. Nasz proszek nie zawiera składników szkodliwych dla wrażliwego młodego organizmu, skutecznie usuwa zabrudzenia i jednocześnie dobrze się wypłukuje. Jest on delikatny dla skóry dziecka oraz łagodny dla skóry rąk.
Dlatego proszek Lovela kolor został zaakceptowany przez Instytut Matki i Dziecka.;
Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgniecia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. UFI: 3QD0-U0T3-N00V-Q5US
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 15%-30%: zeolity,5%-15%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, mydło, kompozycja zapachowa |
| Dozowanie | w zależności od zabrudzeń |
| Dodatkowe właściwości | delikatny dla skóry dziecka, łagodny dla skóry rąk |
| Waga jednostkowa brutto | 4,1 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 41 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 100 g |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/72/0/1172015.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | H319 |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 4,1 kg |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: