Łomża Radler Grapefruit 20% soku butelka bezzwrotna 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900535018974
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 917318
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Nowe Radlery Łomży to innowacyjne połączenie piwa Łomża 0,0% oraz owocowej lemoniady z 20% zawartością soku. Nowa odsłona Radlerów to odpowiedź na trendy i potrzeby klientów w najszybciej rozwijającej się kategorii piwa w Polsce. Produkty te cechuje czysty skład, bez słodzików czy syropu glukozowo-fruktozowego, oraz niska zawartość cukru poniżej 5g.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe, Radler |
|---|---|
| Smak podstawowy | Grapefruitowy |
| Zawartość alkoholu | 0,0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Skład | Woda, soki owocowe z zagęszczonych soków owocowych: jabłkowy 15%, grejpfrutowy 2,2%, pomarańczowy 1,7%, cytrynowy 1,1%, słód jęczmienny, jęczmień browarny, cukier, dwutlenek węgla, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, barwiący koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, stabilizatory - pektyny, mączka chleba świętojańskiego, chmiel. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Van Pur S.A. Ulica i numer: Rakszawa 334 Kod pocztowy i miasto: 37-111 Rakszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 23,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 30,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 26 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 130 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 111 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 555 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 26 %RWS |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E290 Dwutlenek węgla, E330 Kwas cytrynowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 20 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: