Lindt NUXOR white 150 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 509971
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Praliny z białej czekolady z całymi orzechami laskowymi (20 %) i mielonymi orzechami laskowymi (16 %).
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
|---|---|
| Smak | Z orzechami, czekoladowy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Dodatki | Z orzechami, Z czekoladą białą |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Orzechy laskowe (36 %, w tym 20 % całe orzechy laskowe, 16 % mielone orzechy laskowe), cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, laktoza, emulgator: lecytyny (soja), aromat. może zawierać migdały oraz inne orzechy. biała czekolada: masa mleczna minimum 16 %. |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lindt & sprungli ulica i numer: franciszka klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 599 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2488 kJ |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 45 g |
| Cukry | 36 g |
| Zawartość węglowodanów | 40 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: