Kubek z ozdobnym uchem 420 ml dek. Kwiaty Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 686159
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubek z ozdobnym uchem o pojemności 420 ml z dekoracją Kwiaty to elegancki i funkcjonalny element codziennego użytku. Wyróżnia się subtelnym, kwiatowym wzorem, który nadaje mu lekkości i wyjątkowego charakteru. Ozdobne ucho nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia wygodny chwyt.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło borokrzemowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 420 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | przezroczysty |
| Cechy produktu | Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 12,2 x 10 x 8 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: