Kubek prosty 300 ml Selena Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 658973
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Minimalistyczny kubek szklany Selena o pojemności 300 ml to praktyczny i uniwersalny wybór do codziennego użytkowania. Prosta, klasyczna forma podkreśla elegancję przezroczystego szkła i sprawia, że kubek doskonale pasuje do każdej zastawy stołowej.
Wykonany z wysokiej jakości szkła, jest wygodny w użytkowaniu i łatwy w utrzymaniu czystości. Idealnie sprawdzi się do serwowania kawy, herbaty, naparów ziołowych oraz innych ciepłych i zimnych napojów.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 300 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | przezroczysty |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 10 x 10,3 x 7,5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: