Kubek na stopce 300 ml z lusterkiem w color box Natalie Pink Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 648272
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Stylowy i elegancki kubek porcelanowy zaprojektowany tak, aby łączyć funkcjonalność z estetyką – szczególnie lubiany jako prezent lub element designerskiej zastawy kuchennej. Wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią subtelny design z nutą romantyzmu. Utrzymany w delikatnym, pudrowo-różowym kolorze, zachwyca dekoracyjnym detalem, które nadaje całości artystycznego i nieco baśniowego charakteru. Lusterko umieszczone na opakowaniu to uroczy detal.
Color box z lusterkiem to świetny sposób, by kubek prezentował się jeszcze bardziej efektownie – zestaw wygląda gustownie i estetycznie, bez potrzeby dodatkowego pakowania.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 300 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | różowy |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 11 x 12,5 x 9 cm |
| Zawartość zestawu | Kubek + lusterko |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: