Kubek grzaniec z napisem beczułka z uchem 320 ml Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 607796
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Użytkowa kamionka w postaci kubków na grzane wino charakteryzuje się wysoka jakością, solidnością i funkcjonalnością. Swobodnie mogą być używane w piekarniku, kuchence mikrofalowej czy zmywarce.
Parametry produktu
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 320 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | brązowy |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 13 x 9,5 x 8,5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: