Kubek baryłka szeroka 450 ml Słoneczna Łąka Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 573526
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubek „Słoneczna Łąka” – baryłka szeroka NBC 450 ml to połączenie funkcjonalności z pogodnym, naturalnym wzornictwem.
Charakteryzuje się szerokim, zaokrąglonym kształtem typu baryłka, który dobrze leży w dłoni i pozwala dłużej utrzymać ciepło napoju. Pojemność 450 ml sprawia, że kubek idealnie nadaje się na dużą kawę, herbatę, kakao lub ziołowe napary.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 450 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | wielokolorowy |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 14 x 9,1 x 10,2 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: