Kubek baryłka Duża 630 ml dek. Muchomory Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 274552
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Gęsty jak las i kolorowy jak poranek na polanie - ten kubek to mała jesienna przygoda zamknięta w porcelanie. Wzór pełen paproci, leśnych liści, owoców i oczywiście -muchomorów, które wyglądają jak z bajki, ale całkiem na serio poprawiają humor. Porcelana New Bone China sprawia, że kubek jest lekki, ale solidny. A jego pojemność - aż 630 ml - to zaproszenie do niespiesznych rytuałów: na herbatę z sokiem malinowym, kawę z przyprawami albo bulion w chłodny dzień. Idealny dla tych, którzy jesienią czują zew natury, ale wolą las przenieść sobie do kuchni.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 630 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/15/5/1315588.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Kolor | wielokolorowy |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 14,5 x 11 x 11 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: