Kubek baryłka 320 ml Arabeska Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 743285
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubek porcelanowy Baryłka 320 ml w kolorze białym z niebieską dekoracją to elegancka i uniwersalna propozycja do codziennego użytku. Wykonany z wysokiej jakości porcelany, łączy w sobie estetykę i funkcjonalność.
Pojemność 320 ml czyni go idealnym wyborem do kawy, herbaty, kakao czy innych ulubionych napojów. Kubek świetnie sprawdzi się w domu, biurze, a także jako praktyczny i estetyczny pomysł na prezent.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 320 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | biały, niebieski |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Uszko, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 11,2 x 10,2 x 8,1 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: