Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 696457
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubek 460 ml w "koszyczku" Anioł, charakteryzuje się naturalnym kremowo-białym kolorem z delikatnym połyskiem oraz wyjątkową wytrzymałością i trwałością, zachowując lekkość i finezję. Linia zdobiona motywem uroczej dziewczynki w czerwonej balowej sukni ze skrzydłami anioła w otoczeniu różowo - czerwonych serduszek. Całość zapakowana w ozdobny blister z tym samym motywem to doskonały pomysł nie tylko na Walentynki, ale również na każdą inną okazję, w której chcesz wyrazić swoje uczucia.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 460 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | kremowy, biały, czerwony |
| Cechy produktu | Uszko, Możliwość używania w mikrofali, Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kalldera sp. z o.o. ulica i numer: srokowskiego 31 kod pocztowy i miasto: 41-300 dąbrowa górnicza pl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 13,5 x 9 x 10 cm |
| Zawartość zestawu | Nie odtyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: