Kubeczki papierowe K-POP Demon Hunters 200 ml 8 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 716533
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kubeczki papierowe K-POP Demon Hunters 200 ml 8 szt.
Pojemność: 200 ml
Materiał: Papier
Kolor: wielokolorowy
Nadruk: K-POP Demon Hunters
W opakowaniu: 8 szt.
Parametry produktu
| Materiał wykonania | Papier |
|---|---|
| Kolor | fioletowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 8 szt. |
| Pojemność | 200 ml |
| Artykuł podlega pod dyrektywę SUP (Single Use Plastic) | Tak |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Średnica | 8 cm |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Drewno |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: godan s.a. ulica i numer: atlasowa 17 kod pocztowy i miasto: 02-437 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Kubeczki papierowe k-pop demon hunters 200 ml 8 szt. |
| Wymiary (SxWxG) | 8 x 9 x 8 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: