Krzesło składane zielone
Wystaw opinię o produkcie
Krzesło to świetnie sprawdzi się na długie posiedzenia przy wędce czy też wspólne grillowanie ze swoimi znajomymi. Dzięki swojej niskiej wadze oraz małym rozmiarom można go zabrać absolutnie wszędzie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 167657
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Krzesło to świetnie sprawdzi się na długie posiedzenia przy wędce czy też wspólne grillowanie ze swoimi znajomymi. Dzięki swojej niskiej wadze oraz małym rozmiarom można go zabrać absolutnie wszędzie
Parametry produktu
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 1,8 kg |
| Kolor | Zielony |
| Materiał wykonania | stal węglowa, poliester, polipropylen |
| Wymiary (SxWxG) | 75 x 45 x 54 cm |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hh poland ulica i numer: toszecka 101 kod pocztowy i miasto: 44-100 gliwice pl |
| Krótki opis marketingowy | Krzesło to świetnie sprawdzi się na długie posiedzenia przy wędce czy też wspólne grillowanie ze swoimi znajomymi. |
| Rodzaj produktu | Krzesło campingowe/Rybackie |
| Okres gwarancji | 1 lat (rok) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: