Kruger Vital Power Tonik Cardio Kobieta, 1000ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 502172
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Preparat wzmacniający przeznaczony dla kobiet. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
|---|---|
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_SUPPLEMENT_DIRECTIVE |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 1,75 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kruger polska sp. z o.o. ulica i numer: podstoczysko 42 kod pocztowy i miasto: 07-300 ostrów mazowiecka pl |
| Postać leku | Płyn |
| Skład | Woda, cukier, ekstrakt z korzenia żeń-szenia; kwas l-askorbinowy (witamina c), regulatory kwasowości; kwas cytrynowy i kwas mlekowy, sekwestrant: glukonian potasu; substancja słodząca: cyklaminiany; aromaty; koncentrat soku z żurawiny; substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu; glukonian żelaza ii; amid kwasu nikotynowego (niacyna); d-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy); substancja słodząca: sacharyny; chlorowodorek pirodyksyny (witamina b6); ryboflawiny 5i - fosforan sodowy (ryboflawina); ekstrakt z czerwonych winogron; monoazotan tiaminy (tiamina); kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy); d-biotyna, cyjanokobalamina (witamina b12) |
| Przeznaczenie | Dla kobiet |
| Zastosowanie | Odżywcze |
| Wskazania | Wsparcie prawidłowego funkcjonowania serca, pomoc w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym |
| Przeciwwskazania | Ciąża, Poniżej 12 roku życia, Uczulenie na substancję pomocnicze |
| Sposób przyjmowania leku | Doustnie |
| Dawkowanie | Stosować 2 x dziennie, łyżkę stołową (15ml) rozpuścić w 100ml płynu (woda, herbata, sok) |
| Wydawanie suplementu | Bez recepty |
| Typ pakowania | Butelki |
| Warunki przechowywania | Chronić przed światłem, W oryginalnym opakowaniu, W miejscu niedostępnym dla dzieci |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Zawartość netto | 1000 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Witaminy i składniki mineralne
| Żelazo | 2,55 mg/100g |
|---|---|
| Witamina C | 80 mg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 2 mg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 200 μg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 150 μg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,6 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 1,4 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 18 mg/100g |
| Witamina B12 | 2,5 μg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: