Kruger Vital Power Elektrolity Senior 84g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 120357
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Suplement diety Elektrolity dla Seniorów, smak pomarańczowy, wspomaga w utrzymaniu zdrowych kości i w produkcji kolagenu
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
|---|---|
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_SUPPLEMENT_DIRECTIVE |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kruger polska sp. z o.o. ulica i numer: podstoczysko 42 kod pocztowy i miasto: 07-300 ostrów mazowiecka pl |
| Postać leku | Tabletki |
| Skład | Regulator kwasowosci: kwas cytrynowy; diweglan sodu, weglan magnezu, substancja wypełniajaca: sorbitole; sole potasowe kwasu ortofosforowego, maltodekstryna, chlorek potasu, weglan wapnia, naturalne aromaty pomaranczowe z innymi naturalnymi aromatami, glukoza, kwas l-askorbionowy (witamina c), skrobia, substancja słodzaca: sukraloza; sproszkowany sok z buraka czerwonego, barwnik: ryboflawiny, cholekalcyferol, (witamina d). |
| Przeznaczenie | Dla kobiet, Dla mężczyzn |
| Zastosowanie | Odżywcze |
| Wskazania | Dla seniorów. wspomaga utrzymanie zdrowych kości i produkcji kolagenu |
| Przeciwwskazania | Poniżej 12 roku życia, Uczulenie na lek, Uczulenie na substancję pomocnicze |
| Sposób przyjmowania leku | Doustnie |
| Dawkowanie | 1 tabletkę rozpuścić w 200ml wody |
| Wydawanie suplementu | Bez recepty |
| Typ pakowania | Fiolki |
| Warunki przechowywania | W temperaturze pokojowej, W miejscu niedostępnym dla dzieci, Chronić przed wilgocią |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
| Zawartość netto | 86 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 548 dni (dzień) |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D | 50 μg/100g |
|---|---|
| Witamina C | 160 mg/100g |
| Chlor | 160 mg/100g |
| Potas | 300 mg/100g |
| Wapń | 120 mg/100g |
| Magnez | 160 mg/100g |
| Sód | 200 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: