Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 476858
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
MALINA GRYS 100% OWOCU liofilizowana to idealna propozycja dla tych, którzy chcą cieszyć się smakiem lata przez cały rok.
Liofilizowany grys malin jest pełnowartościowym produktem natychmiast gotowym do użycia po otwarciu torebki, który podkreśli smak i aromat napojów, takich jak woda, herbata, drinki, lemoniada, a także deserów i sałatek. Można go traktować jako naturalny barwnik kremów i lukrów lub ozdobę wierzchu ciast.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 15 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Serbia |
| Składniki | Liofilizowana malina grys |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vog polska sp. z o.o. ulica i numer: przemysłowa 8 kod pocztowy i miasto: 96-100 skierniewice pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Technika utrwalenia | liofilizacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 300 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1250 kJ |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość błonnika | 43 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,6 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: