Kopernik Torcik piernikowy w czekoladzie deserowej nadzienie owocowe 180g
Wystaw opinię o produkcie
Wszystko zaczyna się tutaj, w sercu naszej fabryki. Starannie dobrane składniki, sekretne receptury, kilkusetletnia tradycja i wiedza pokoleń Mistrzów Piernikarskich, której jesteśmy spadkobiercami. Choć wiele się zmienia, my nie chcemy zmieniać wszystkiego. Dlatego nasze pierniki od ponad 260 lat wypiekamy tak samo. Najlepiej jak potrafimy. Tradycja nie uznaje kompromisów. Dlatego niektóre etapy produkcji wciąż wykorzystywane są tu ręcznie. Każdy nasz Torcik Piernikowy jest nieco inny, unikalny. W tym nieregularnym kształcie zamknięta jest odrobina historii i słodkiej legendy. Najlepiej wiedzą o tym nasi Mistrzowie Piernikarstwa, którzy w swojej pracy łączą pasję i dążenie do doskonałości smaku.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 79779
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wszystko zaczyna się tutaj, w sercu naszej fabryki. Starannie dobrane składniki, sekretne receptury, kilkusetletnia tradycja i wiedza pokoleń Mistrzów Piernikarskich, której jesteśmy spadkobiercami. Choć wiele się zmienia, my nie chcemy zmieniać wszystkiego. Dlatego nasze pierniki od ponad 260 lat wypiekamy tak samo. Najlepiej jak potrafimy. Tradycja nie uznaje kompromisów. Dlatego niektóre etapy produkcji wciąż wykorzystywane są tu ręcznie. Każdy nasz Torcik Piernikowy jest nieco inny, unikalny. W tym nieregularnym kształcie zamknięta jest odrobina historii i słodkiej legendy. Najlepiej wiedzą o tym nasi Mistrzowie Piernikarstwa, którzy w swojej pracy łączą pasję i dążenie do doskonałości smaku.
Parametry produktu
| Typ | Pierniki |
|---|---|
| Smak | Korzenny, Owocowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Nadzienie 40% [przecier jabłkowy 26%, cukier, zagęszczony sok aroniowy 0,4%, substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (sorbinian potasu)], mąka pszenna, czekolada 15% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka żytnia, cukier, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), przyprawy, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). może zawierać jaja, mleko, orzeszki arachidowe, migdały i inne orzechy, nasiona sezamu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fabryka cukiernicza kopernik s.a. ulica i numer: żółkiewskiego 34 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 133 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 133 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 354 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1495 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,5 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: