Konfetti pneumatyczne Serpentyny, złote 40 cm
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 730978
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Konfetti pneumatyczne Serpentyny, złote 40 cm
Kolor: złoty
Wzór: serpentyny
Ilość sztuk: 1 tuba strzelająca
Wymiar pojedynczego elementu: nieregularny
Długość tuby: 40 cm
Kolekcja: Beauty&Charm
Producent: Godan S.A.
Po przekręceniu z tuby wylatuje konfetti tworząc widowiskowy efekt.
Konfetti pneumatyczne nie zawiera ładunków pirotechnicznych.
Wyrzut następuje za pomocą sprężonego powietrza.
Produkt przeznaczony tylko dla osób dorosłych.
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Kolor | złoty |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Materiał | Folia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: godan s.a. ulica i numer: atlasowa 17 kod pocztowy i miasto: 02-437 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Konfetti pneumatyczne serpentyny, złote 40 cm |
| Rodzaj produktu | Konfetti |
| Wymiary | 40 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: