Koncentrat napoju Dafi o smaku energy drinka 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 305026
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chcesz poczuć się jak na włoskich wakacjach w swoim domu? Nic prostszego! Sięgnij po koncentrat do wody gazowanej o smaku energy drinka i wykonaj z nim swoje ulubione napoje! Poczuj orzeźwienie! Energy drink to charakterystyczny kolor, który jest dobrze znany ze swojego orzeźwiającego smaku i wyjątkowej mieszanki słodyczy.
Parametry produktu
| Pojemność | 500 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Składniki | Sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (89,2%), regulator kwasowości: kwas jabłkowy, woda, substancje słodzące: e 955, e 950, stabilizator: guma akacjowa, aromat, barwniki: karmel e 150 d, ryboflawiny, substancje konserwujące: e 202, e 211, przeciwutleniacz: askorbinian sodu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: formaster s.a ulica i numer: fabryczna 24 kod pocztowy i miasto: 25-818 kielce pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 3 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 7 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 28 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: