Komplet 6 sztuk kieliszków do wina czerwonego 490ml Avant-Garde
Wystaw opinię o produkcie
Komplet 6 sztuk kieliszków do wina czerwonego 490ml Avant-Garde
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 280930
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Komplet 6 sztuk kieliszków do wina czerwonego 490ml Avant-Garde
Parametry produktu
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Pojemność | 490 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 1,57 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: krosno glass s. a. ulica i numer: tysiąclecia 13 kod pocztowy i miasto: 38-400 krosno pl |
| Rodzaj produktu | Kieliszek |
| Wymiary (SxWxG) | 30,8 x 24,9 x 20,8 cm |
| Zawartość zestawu | Kieliszki do wina czerwonego |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: