Knorr Nudle Cheese Pizza 4 sery 64 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 724308
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zupa - danie o smaku pizza 4 sery
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Zalać gorącą wodą |
|---|---|
| Zawartość netto | 64 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kluski (81 %) (mąka pszenna, olej słonecznikowy (17 %), sól, skrobia modyfikowana, cukier, olej rzepakowy, ekstrakt z kurkumy), miks przyprawowy (19 %): odtłuszczone mleko w proszku, skrobia, olej słonecznikowy, ser topiony w proszku (8,2 %) (ser pleśniowy z niebieską pleśnią (mleko) (4,2 %) ser twardy (mleko) (1,4%), crescenza (mleko), serwatka (mleko) w proszku), substancja zagęszczająca: guma guar, pomidory (4,4 %), sól, ser topiony w proszku (4,1 %) (ser (mleko), serwatka (mleko) w proszku), aromaty, laktoza (mleko), ser topiony w proszku (2,5 %) (cheddar (mleko) (1,3 %), ser (mleko), serwatka (mleko) w proszku), ser topiony w proszku (2,5 %) (mozzarella (mleko) (1,7%), ser twarogowy (mleko), serwatka (mleko) w proszku), cebula, sól jodowana, mineralna sól potasowa, czosnek, kurkuma, pieprz, korzeń pietruszki, cukier, syrop glukozowy, oregano, szczypiorek, kwas: kwas cytrynowy; białka mleka, ekstrakt drożdżowy, barwnik: ekstrakt z papryki. może zawierać żyto, jęczmień, owies, jaja, soję, seler, gorczycę i łubin. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. kluski i zawartość saszetki wrzuć do naczynia. 2. zalej 250 ml (1 szklanką) gorącej wody, wymieszaj i zostaw na 3-5 minut. 3. gotowe! smacznego! |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 36 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 99 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 312 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 16 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1306 kJ |
| Wielkość porcji | 314 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość błonnika | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,87 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 16 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 45 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | W odniesieniu do przygotowanego dania |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: